Estrich-Jack posadzki jastrychoweWylewy betonowewylewki pod panele podłogoweofertarealizacjekontaktbanerbaner 2co oferujemynasze realizacjedane teleadresowe

  
 

Strona główna / O firmie

O FIRMIE 


   

Wylewki podłogowe

Firma Estrich - Jack: wylewki i posadzki jastrychowe

Nasza firma powstała w sierpniu 1997 roku. Zajmujemy się wykonywaniem wylewek i posadzek betonowych. Ofertę wylewek podłogowych kierujemy również do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz prywatnych odbiorców z terenów Dolnego Śląska. Każdego zleceniodawcę traktujemy  z należną troską i dbałością.

Precyzyjne i tanie wylewki

Wylewka podłogowa potocznie nazywana jest jastrychem bądź szlichtą. Jej wykonanie ma wpływ na strukturę i wytrzymałość ostatnich warstw podłogi. Popękane płytki, skrzypiąca podłoga, zdeformowane panele, to tylko niektóre z defektów spowodowanych nieprawidłowym wykonaniem wylewki podłogowej. „Krzywą” podłogę trzeba kuć albo uzupełniać. Skorzystanie z usług renomowanych specjalistów to sposób na uniknięcie przykrych i kosztownych pomyłek.

Profesjonalne wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe to integralne części podłogowych systemów grzewczych. Korzystne parametry  ciepła pozwalają na niezakłócony przepływ temperatury wytwarzanej przez instalację grzewczą. Dodatkowe atuty tego rozwiązania to niepalność tworzywa i brak widocznych pęcherzy powietrza. Wysokiej jakości impregnacja ognioochronna zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Nasi Klienci

Staramy się dać każdemu zleceniodawcy poczucie rzetelności w wykonaniu powierzonych zadań inwestycyjnych w połączeniu z satysfakcjonującą ceną i terminowością wykonania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Od początku działalności współpracujemy z wieloma inwestorami związanymi przede wszystkim z budownictwem mieszkaniowym (między innymi PROFIT DEVELOPMENT Wrocław, KAMMAR Świdnica, WROBIS Wrocław czy BAT Wałbrzych). Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych Klientów.

Z poważaniem

Zespół firmy Estrich - Jack

 

   |   strona główna  |  do góry  |


   Copyright © 2017 ESTRICH -JACK Posadzki - wszelkie prawa zastrzeżone
  
design by TONER